Home

3 2 1 védekezés kézilabda

Operatív Törzs: a cél az, hogy minél kevesebb időt

Fajtái zárt (6:0) területvédekezés ; nyitott (5:1, 4:2, 3:3, 3:2:1) területvédekezés; Védő posztok elnevezése területvédekezésné Taktikai gyakorlatok: 1:1, 2:1, 3:1 elleni játék. Védekezés emberfogással és 6:0-ás területvédekezéssel. A védő, a támadó helyezkedése. Egyéni védekezés: a védő helyezkedése a labda nélküli és a labdát birtokló támadóval szemben. Üres helyre helyezkedés, védőtől való elszakadás Jó példa lehet a jugoszláv válogatott által ismertté vált 3:2:1-es területvédekezés, melyet hosszú évekig csak ők műveltek magas szinten. Ez a védekezés magával vonta azt, hogy a támadástechnikai elemek közül megnőtt a szerepe a cselezésnek. Amiből aztán a stratégiai célok igen sokszínű palettája alakult ki A 2020-as női kézilabda-Európa-bajnokságot december 3. és december 20. között rendezik Dániában.A mérkőzéseknek Herning ad otthont. A csoportkör találkozóit eredetileg Herningben, Frederikshavnban és Trondheimben, a középdöntős mérkőzéseket Herningben és Stavangerben, a helyosztókat és a döntőt pedig Oslóban rendezték volna meg Két tanuló egymással szemben helyezkedik 2 m-re, egy kilépés után páros lábról elrugaszkodás egyszerre és kezek összecsapása (taps). Páros feladat: a tanulók egymással szemben 2-3 m-re helyezkednek, a támadó labdával a kezében felsődobást imitál, a védő pedig sáncol

Edzői munkásságom alatt jómagam is használtam ezt a taktikai elemet főként a gyermekbajnokság keretein belül, ahol a korosztályra vonatkozó kötelező, főleg a védekezést (3: 2: 1) megkötő szabályok lehetőséget adtak arra, hogy a kapust mezőnyjátékosként vagy a mezőnyjátékost kapusként alkalmazhassam 1. Elindulás 46 2. Futómozgás 47 3. Irányváltoztatás 47 - hirtelen 47 - fokozatosan 48 4. Megállás 48 5+1-es és 1+5-ös vegyes védekezés 352 4+2-es és 2+4-es vegyes védekezés 353 Serdülő-kézilabda 377 Ifjúsági kézilabda 382 FÜGGELÉK 39

Hétméteresek: 2/3, ill. 2/3. Danyi Gábor , a magyar válogatott szövetségi kapitányának nyilatkozata a románok elleni győzelmet követően: - A mai mérkőzésen a védekezés stabilitása volt az, ami átsegített minket a rosszabb periódusainkon, illetve ezekben az időszakokban mindenki kivette a részét, nem hátráltak be a. 6 AJÁNLÁS Jelen főiskolai jegyzet négy, Magyarországon az általános iskolában leggyakrabban oktatott labdajáték - kosárlabda, röplabda, kézilabda és labdarúgás - rövid történeti összefoglalását, A csoport állása: 1. Norvégia 6 pont/3 mérkőzés (102-68), 2. Horvátország 6/3 (76-67), 3. Németország 4/3, 4. Hollandia 2/3, 5. Magyarország 0/3 (71-84), 6. Románia 0/3 (59-75) A két középdöntős csoport első két helyezettje jut az elődöntőbe, a harmadikok pedig az ötödik helyért játszhatnak 3-2-1 -es védekezési forma gyakorlása, alkalmazása; 1-1 elleni támadás/védekezés; páros kapcsolatokból való kapura lövés; támadómozgások ismerete; 3-2-1-es védekezés elleni támadás gyakorlása; húzás fogalmának elsajátítása; egyszerű keresztmozgások, befutások gyakorlása . U-13-14-éves korcsoport. Feladataink

Területvédekezési rendszerek Dr

A magyar válogatott a férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének malmői csoportjában kedden délután a házigazda Svédországgal csapott össze. ám egy jó svéd védekezés és Gottfridsson találat után, szűk öt perccel a szünet előtt 8-7 volt az állás. Bánhidi 3, Sipos, Szita 4, Győri 2, cserék: Bóka 1. 2. 4000 m futás időre 3. 1 x 1200 m + 3 x 800 m futás időre, minden 800 m között annyi pihenő van, amíg lemegy a pulzusuk 120 alá 4. 3 x 800 m + 6 x 400 m futás időre, ismétlések között a pihenő a fentiekkel azonos. III. hét 1. 5000 m futás időre 2. 6000 m futás időre 3. 2 x 1200 m lüktető futás (50 és 100 m közötti. A magyar női kézilabda-válogatott 32-25-re kikapott Németország csapatától a dániai Európa-bajnokság középdöntőjének szombati játéknapján, így már matematikai esélye sincs az elődöntőbe jutásra. A magyarok a csoportkörben legyőzték Szerbiát, viszont Horvátországtól és a világbajnok Hollandiától kikaptak, így pont nélkül jutottak a középdöntő koldingi. Az állás: 1. (és már elődöntős) Norvégia 8 pont, 2. Horvátország 6, 3. Hollandia 4 (106-110), 4. Németország 4 (104-114), 5. Magyarország 2, 6. Románia 0 A két középdöntős csoport első két helyezettje jut az elődöntőbe, a harmadikok pedig az ötödik helyért játszhatnak

Tananyagfejlesztés - Sportjátékok - Kézilabda - 2

1. A női kézilabda-válogatott egy újabb vereséggel folytatta a dániai Európa-bajnokságot. Szombat délután 32-25-ös vereséget szenvedett Németországtól. Mivel a mieink a középdöntőben nulla ponttal állnak, így biztos, hogy az elődöntőt már nem fogjuk elérni
  2. A 49. percben még csak egy találat volt a különbség (21-22), de mivel a játék színvonala és a magyar védekezés hatékonysága sem javult, a németek egy 6-1-es sorozattal eldöntötték a meccset az egyre többet hibázó, egyre gyámoltalanabbul kézilabdázó, egyre kisebb ellenállást kifejtő magyarok ellen
  3. A magyar női kézilabda-válogatott 31-25-re kikapott Svédország vendégeként Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen. A svédek az elmúlt években remekül szerepeltek a nagy tornákon: a 2014-es Európa-bajnokságon harmadikok, a 2016-os olimpián negyeddöntősök, egy évvel később a világbajnokságon negyedikek voltak

Védekezés - keziedzo

Pes: Valóság, még ha virtuál is... 1 kapcsolódó hír. Bevezető szöveg megjelenítés A magyar női kézilabda-válogatott 28-24-re kikapott a világbajnok Hollandiától a dániai Európa-bajnokság csoportkörének utolsó fordulójában, kedden, így a koldingi C csoport második helyén végzett, és nem visz magával pontot a középdöntőbe. A magyarok a C csoportban pénteken 24-22-re kikaptak a horvátoktól, vasárnap 38-26-ra legyőzték a szerbeket, a. 3 351 265 20. 2. Női Kézilabda Klub Balmazújváros. 13 9 1. 3 354 282 19. 3. Nagyhegyesi SE. 13 9 1. 3 332 279 19. 4. Derecske KK 13 9 1. 3 367 326 19. 5. Berettyó MSE. 13 7 0. 6 300 314 14. 6. Földes Nagyközségi SE 13 5 1. 6 240 291 11. 7. LÉTAFIT SE Létavértes. 13. 5 0 8 276 294 10. 8. Debreceni Sportcentrum-SI. 13. 4 0 9. 345 356 8. 9 A 24.hu legfrissebb cikkei kézilabda bl témában 33-20-as vereséget szenvedett a Váci NKSE vendégeként az ÉRD női kézilabda csapata az NB I hetedik körében. ÉRD: GYÖRKÖS - Csáki 1, Abilda 3, Szabó K. 2, PARÓCZY 6 (4), LANDI 6 Ez nagyon nem tetszett. A védekezés a legfontosabb, mert gólt fogunk lőni, de ha a védekezés nem úgy működik, ahogy kell, akkor az nem.

Kiválóan támadó ellenfélhez látogat a DVSC Kézilabda Akadémia ifjúsági első osztályú együttese, így várhatóan stabilabb védekezés szükségeltetik szezonbeli negyedik győzelmük megszerzéséhez. Az ellenfél kapujára veszélyes ellenfélhez látogat ifjúsági együttesünk, hiszen a Pénzügyőr mérkőzésenként. védekezés mélységben tagolt védekezési formák gyakorlása. A 4:2-es, 3:2:1 védekezési formák alapismérvei és összetett lábmunkájának gyakorlása. A labda nélküli támadó lábmunka és a cselek mozgáselemeinek tökéletesítése, új elemek beépítése. Labdás mozgásoknál a változó irányú és erősségű labda elfogása A Bercsényi Miklós Közlekedési Középiskola és Sportiskolai Módszertani Központ 2009. december 4-én kézilabda szakmai napot rendez. Alább olvashatjátok az esemény pontos programját. 15.30 A 3-2-1-es védekezés alapjai, az ebből indított gyors ellentámadások Ea.: Konkoly Csaba, a Győri Audi ETO KC vezetőedzője Szakmai. A magyar női kézilabda-válogatott akár úgy is továbbjuthat csoportjából a dániai Európa-bajnokságon, ha az utolsó forduló keddi játéknapján kikap a világbajnok Hollandiától (5:1, 4:2, 3:3, 3:2:1) Az első félidőben tilos a 6:0-s területvédekezés alkalmazása! A második félidőben nincs megkötés a védekezési alakzatokra vonatkozóan azzal a kivétellel, hogy az egész játékidő alatt tilos a vegyes védekezés (célzott emberfogás) alkalmazása, illetve a támadó- és védőjátékos célzott cseréje

A védekezés fog dönteni MTK Budapest Női Kézilabda. Szeptember 8. · Csapatkapitányunk, Dakos Noémi szerint a kemény védekezés lehet a Vác elleni siker kulcsa. Kapcsolódó videók A bajnokságot a Magyar Kézilabda Szövetség Elnöksége által kinevezett Verseny Albizottság szervezi. Védekezés alapfelállás ideje U15 2 x 20 2 perc 2 5:1, 4:2, 3:2:1, 3:3 első félidő 1, 3:3 első félidő U12 2 x 20 2 perc 0 5:1, 4:2, 3:2:1, 3:3 első félidő U11 2 x 15 2 perc 0 5:1, 4:2, 3:2:1, 3:3 első félidő. K&H női kézilabda liga - 3. forduló de a védekezés javításán munkálkodó fővárosiak kapuját nagyon nehezen vette be az ÉRD, amelynek elkövetett hibáit rendre gyors ellentámadásokkal használta ki az FTC. Király R. 1, Mód 2, Szabó K. 7 (3), Paróczy 1, Walfisch 2 (1), Mézes 2 Csere: Györkös (kapus), Horváth D. Mély fájdalommal tudatjuk, hogy szeretett férjem, édesapa, nagypapa, dédnagypapa FARKAS EMIL / volt OÉÁ dolgozója / életének 89.évében elhunyt. Temetése 2020. december 1-jén kedden 10 órakor lesz a Felnémeti temetőben. Egyúttal köszönetet mondunk mindazoknak, akik fájdalmunkban osztoznak. A gyászoló csalá

1. Svédország 60,4 % 2. Franciaország: 57,1 % 3. Spanyolország: 57,0 % Ha megnézzük a nyolcaddöntőben kiesett csapatok eredményeit, akkor Németország a lejátszott 6 meccsen 58,1 % os támadási hatékonyságot ért el. Következtetés: Növekvő hatékonyság a támadójátékban - az okok sokrétűek 1. Nyírbátor 10 9 - 1 342-263 18. 2. Kazincbarcika 10 7 - 3 337-316 14. 3. Kisvárda 9 6 - 3 246-253 12. 4. Hajdúnánás 9 5 1 2 252-247 11. 5. Nádudvar 10 5 - 5 277-272 10. 6. Tiszavasvári 7 4 - 3 223-202 8. 7. Füzesabony 6 3 1 2 164-166 7. 8. Berettyóújfalu 8 2 - 6 213-229 4. 9. H.böszörmény 9 1 1 7 251-288 3. 10. A magyar női kézilabda-válogatott 30-20-ra legyőzte Szenegál csapatát a Japánban zajló olimpiai kvalifikációs világbajnokság szerdai játéknapján, a csoportkör negyedik fordulójában. ezek nagyon fontosak, ahogyan a jó védekezés is. A két győzelemmel és két vereséggel álló magyarok akkor jutnak tovább a C.

3.2. A kezelt személyes adatok köre: Érintett és a vele egy háztartásban élő személyek neve, e-mail címe, telefonszáma, egészségügyi állapotára vonatkozó adatok, aláírása. 3.3. Az adatkezelés célja: Európai Kézilabda Szövetség előírásainak való megfelelés, valamint járványügyi védekezés. 3.4 A két kapu a pályán egymással szemben, a két alapvonal közepén helyeszkedik el. Mérete: 2 m magas, és 3 m széles. Kézilabda-csapat. Egy kézilabdacsapat 12+2 játékosból áll. A játéktéren egyszerre maximum hét játékos tartózkodhat, a többiek a csereterületen foglalnak helyet Alaprajz(ok) 1:250 a küzdőteret 3 változatban kell bemutatni: jégkorong + 300 fő néző kézilabda + megnövelt nézőtér kosárlabda (1 pálya) + megnövelt nézőtér Metszet(ek), legalább 2 egymásra merőleges 1:250 Homlokzatok, legalább 2 homlokzat 1:250 Távlati kép(ek), vázlatok, látványtervek alaki szemponto 1. Gyulai SE 18 15 0 3 30 2. Maros-menti NKSE 17 13 2 2 28 3. Kisteleki KK 17 12 1 4 25 4. Szarvasi NKK 17 12 0 5 24 5. Abonett KC 17 10 1 6 21 6. Lajosmizse NKK 16 7 1 8 15 7. Hódmezővásárhelyi LKC 16 5 2 9 12 8. Orosházi NKC II. 17 5 1 11 11 9. Békéscsabai ENKSE II. 18 4 1 13 9 10

Március 2-3-án Budaörsön kerül sor a férfi válogatott összetartására, amelyen a klubok hozzájárulásának köszönhetően, az áprilisi.. K&H női kézilabda liga, 8. forduló: Ipress Center-Vác 20 (9) FTC-Rail Cargo Hungaria 30 (16) Vác, Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs: Soós Radosavljević Do Nascimento Szondi Farkas Temes Hámori Jovetić Kácsor Takács B. 3 2 2 3 1 4(2) 1 2 1 1: Szucsánszki Pena Szekeres Hornyák D. Snelder Schatzl.

Operatív Törzs: a második hullám felszálló ágában vagyunk

Forrásban van a kézilabda, miközben a magyar iskolát keressük, de nem találjuk. amihez nagyon komoly védekezés párosult. Ha egy kicsit koncentráltabbak vagyunk, lehetett volna nagyobb is a különbség, de nagyon elégedettek vagyunk ezzel a győzelemmel 1. Magyarország 6 pont, 2. Oroszország 4, 3. Olaszország 2, 4. 5. Lengyelország 3, 6. Montenegró 0. Az utolsó forduló programja, csütörtök: Lengyelország-Montenegró 16:15, Szlovénia-Dánia 18:15, Horvátország-Norvégia 20:15. II. csoport (Trondheim): Franciaország-Németország 26-23 (11-10) Svédország-Spanyolország 27-26 (13-14) Az állás: 1. és már elődöntős Franciaország 8 pont, 2. Női kézilabda BL / 1 éve Súlyos sérülése után sem tervezi a visszavonulást Lunde Elszakadt az elülső keresztszalag Katrine Lunde bal térdében a női kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi bronzmérkőzésén, a norvég Vipers Kristiansand 39 éves kapusa ennek ellenére nem tervezi a visszavonulását Bemutató cipő volt, eredeti csomagolás nélkül szállítjuk. Félmagas szárú Mizuno női teremcipő (kézilabda, röplabda) . High quality. 290 gramm. Légáteresztő mesh felsőrész. A Wave technológia elnyeli és az egész lábfejen egyenletesen elosztja a külső erőhatásokat

2020-as női kézilabda-Európa-bajnokság - Wikipédi

TOP-3.2.1-16-S01-2017-00011 Csurgó Város Önkormányzata épületeinek energetikai korszerűsítése TOP-4.2.1-15-SO1-2016-00013 Szociális Alapinfrastruktúra Fejlesztés Csurgón BE YOUTH - Építsük Európát a FIATALOK részvételéve Fórum » Sport » Kézilabda » Kézilabda - DK3 vol.1. Topikleírás. -2 1 162034: Ott is lehet origo, pesti srácok, stb addig a második félidő első 15 percében 3-at!!! A védekezés feljavulása hozta ezt a győzelmet és Ligetvári amikor beállt akkor javult fel hátul a Veszprém stoplis terem futó kézilabda röplabda cipő adidas x copa nemeziz predator. A SzertárSport weboldala sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, a weboldalon végzett tevékenység nyomon követése és releváns ajánlatok megjelenítése érdekében. 46 2/3 (4) 48 2/3 (1) Nem. (3-1) A nyolcadik percben már a sokadik indításgólt kapta a magyar csapat, ezúttal Hagman talált be, így 6-2-es svéd vezetésnél kikérte első idejét a Danyi-Elek kapitánypáros. Az időkérés a mieinknek tett jót, Faluvégi, Márton, valamint Lakatos góljaival egy gólra jött fel a magyar válogatott (6-5)

Egyre jobb formában a Cápák | SZON

Sportjátékok - Kézilabda - TÁMOP-4

A román női kézilabda-válogatott 25:20 (14:10) arányú vereséget szenvedett csütörtökön a középdöntő első fordulójában Horvátországtól, a Dániában zajló Európa-bajnokságon. Az állás: 1. Oroszország 6/3, 2. Franciaország 6/3, 3. Dánia 2/2, 4. Svédország 1/2, 5 Továbbra is szakadatlanul ömlik a pénz Brüsszelből Gyurcsányné videós kampányára, az elmúlt másfél hét alatt újabb hétmillió forint külföldi támogatást kapott a baloldali politikus - derül ki a Facebookon elérhető adatokból. Nemcsak a Demokratikus Koalíció (DK) számít az uniós elit kegyeltjének, hanem a többi hazai baloldali párt is

Taktika - keziedzo.h

3 győzelem - 2 vereség - 16 induló csapatból a 7. helyen végzett. Edző: Szőke Tünde. Leány U10 (2007) 5 győzelem - 1 vereség - 20 induló csapatból a 5. helyen végzett. Edző: Keserü Szilvia. Leány U9 (2008) 1 győzelem - 4 vereség - 12 induló csapatból a 11. helyen végzett. Edző: Kisjuhász Petra Fiú U13 (2004 Dátum: 1 július 2020. Írta: Juhász Viki. Ma délután közös programon vettek részt a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia játékosai. Tovább olvasom Dátum: 30 június 2020. Írta: Vigh Martin. A klub a hivatalos Facebook-oldalán tájékoztatta a szurkolókat a fejleményekről.. A horvát női kézilabda-válogatott 25-20-ra legyőzte csütörtökön Romániát a dániai Európa-bajnokság magyar érdekeltségű középdöntős csoportjában. Jobban kezdtek a románok a koldingi II. csoportban, Cristina Neagu vezérletével 8-4-re elléptek, ezt követően azonban.

Nem a dánok nyertek,hanem a magyarok veszítettek!. 2000. Olimpia Sydney női kézilabda-döntő . A magyar nőikézilabda-válogatott ezüstérmes lett a sydneyi olimpián, miután a döntőben a hajrát elbukva kikapott a címvédő Dániá tól. Mocsai Lajos csapata hatgólos vezetésről az utolsó negyedórát 14:4-re vesztette el, így az aranyról is lemaradt Mindkét oldalon a védekezés dominált, miközben fej-fej mellett haladtak a felek. A 18. percben Iváncsik Tamás átlövésével (!) 8:7-re alakult az állás, ám a kiváló napot kifogó Prce azonnal válaszolt. Már a 20. percben érkezett Alilovic Fazekas helyére, de sokáig ő sem tudott megálljt parancsolni a szegedi lövéseknek

Marczinka Zoltán: Kézilabdázás (Trio Budapest Kiadó, 1994

A bajnoki szünetben sem marad Balatonfüred kézilabda nélkül. már öttel vezetett a Füred. A folytatásban Zaponsek kezdett formába lendülni, jobb lett a hazai védekezés, a szlovén kapus pedig több védést is be tudott mutatni. Csere: Andó (kapus), Kemény 4, Máthé 3, Varga 1, Déber 2, Németh B., Stevanovic 2, Zdolik 5. a magyar gólszerzők: Klujber 7, Lakatos 4, Tóth E. 3, Tomori, Faluvégi 2-2, Szöllősi-Zácsik, Schatzl, Márton, Kácsor, Háfra, Lukács, Helembai 1-1 A svédek az elmúlt években remekül szerepeltek a nagy tornákon: a 2014-es Európa-bajnokságon harmadikok, a 2016-os olimpián negyeddöntősök, egy évvel később a. A magyar női kézilabda-válogatott 32:25-re kikapott Németország csapatától a dániai Európa-bajnokság középdöntőjének szombati játéknapján, így már matematikai esélye sincs az elődöntőbe jutásra. 1. Norvégia 6 pont/3 mérkőzés (102:68), 2. Horvátország 6/3 (76:67), 3. Németország 4/3, 4. Hollandia 2/3, 5. A kézilabda taktikája. - a védekezés taktikája emberfogás, területvédekezés, vegyes védekezés, 6-os, 5+1-es, 3+2-es védekezés - a támadás taktikája felállt védelemmel szemben . húzás rendzetlen védelemmel szemben lerohanás gyors indítás . GÖltl B. (1996): Labdarúgás Budapes • az 5:1,4 :2, 3:2:1-es védekezési. formáció egyéni és társas. feladatainak megtanulása • az 5 + 1 és a 4 +2 lehetőségei • a test-test elleni játék taktikai. vonatkozásai: támadó faultok, a testfelülettel történő. szabályos védekezés, összezárások • az agresszív kilépő egysoros. védelem elsajátítás

Vásárlás: Kézilabda labda árak, eladó Kézilabda labdák. Akciós Kézilabda labda ár! Online boltok, akciók egy helyen az Árukereső árösszehasonlító oldalon. Olcsó Kézilabda labda termékek, Kézilabda labda márkák Áraink az ÁFÁ-t tartalmazzák

Sport: Kézilabda-Eb: vereséggel kezdték a középdöntőt a

Kézilabda H500, 2-es méret, hibrid, narancssárga, szürke . Termék összehasonlítása. 39 990 Ft 13% 34 990 Ft. MIZUNO. Férfi kézilabda cipő WAVE MIRAGE 3, kék, fehér. Termék összehasonlítása. 1 990 Ft 25% 1 490 Ft. ATORKA. Gyerek mez kézilabdához H100, kék, sárga (2). A játékosok a kézilabda kapu előterén belül pattogtatják a labdájukat, A csapat az egyik, B csapat a másik teremrészben. Látható jelzésre a csapatok minnél gyorsabban kapuelőteret kell cseréljenek, miközben labdavezetést végeznek. 2. gyakorlat : Haladás labdával: Gyakorlat leirása : Gyakorlat lerajzolv

» Kézilabda - tromo

A kapus a kapuelőtérben védekezés céljából a labdát bármely testrészével érintheti (A bajnokság 1-2. helyezettjei az EHF Kupában, a 3-4. helyezettjei a Bajnokok Ligájában indulhatnak, amennyiben a Magyar Kupa helyezési sorrendje ezt nem módosítja. Magyar Kézilabda Szövetség Versenyalbizottsága a területi elvek. dásvezetés 2-3-4 fős zavaró védekezés ellen. Résekre helyezkedés betörésre, bejátszásra. Kézilabda-játék. A legcélravezetőbb. megoldások megválasz-Iása. A tanult mozgások 2 perc pihenővel. majd 1 100 m-es futás. Kézilabda-játék. Fokozatos gyorsulás! 87. Ismertessiik meg a repülő-váltás előnyeit. Dejan Karan: A védekezés mindennek az alapja Szerző: Jáborcsik András | 2020-11-13 14:47:00 Dejan Karan , a DVTK csapatkapitánya a Napos Oldal magazin kamerái előtt beszélt műtét utáni rehabilitációjáról, a visszatérésről, a DVTK új felállásáról, és az ifjú vetélytársáról, Szűcs Kornélról

Hősiesen küzdött a magyar válogatott a kézilabda-Eb

A férfi röplabda NBI-es bajnokság soron következő fordulójában Székesfehérvárra látogatott csapatunk. Már a miskolci mérkőzésen is nagy csata alakult ki a két gárda között, hiszen együttesünk már 2:0-ra is vezetett azonban végül 3:2-es vereséget szenvedett azon a találkozón. Így Kézilabda; Extra védekezés és Despotovic show Kisvárdán. Bár Bulath gólja 3-2-es állást eredményezett, ezek után több mint 5 percig nem tudtunk eredményesek lenni, míg a kisvárdaiak három délszláv játékosa is duplázni tudott, így Köstner Vilmosnak a 8. percben ki kellet kérnie első idejét.. kézilabda háló 3 2. Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek. Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 4.419.476 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat. A Veszprém, a Pick Szeged, a Győri ETO és a Fradi játékosai már a mi kézilabda cipőinkben játszanak. Viseld Te is a legmenőbb kézilabda márkák 2017-es újdonságait, vagy csapj le Asics, hummel, Mizuno, Salming kézilabda cipőkre akár 40% kedvezménnyel

Handball at all level / Kézilabda minden szinte

Női kézilabda Eb - A németektől is kikapott a magyar

Kétgólos magyar kézis siker a románok ellen, a védekezés

A területvédekezés elleni játék gyakorlása. Hatosfal és 5+1-es védekezés gyakorlása. Kapuralövés szélről és beugrással. Kosárlabda. A területvédekezés (2:3), a védőterület felosztása, a védőjátékosok mozgása, helyezkedése a kijelölt területen, területvédekezés elleni játék 1:3:1-es felállásából Mezőkövesdi KC: Varga I. - Szabó D. (4), Kovács B. (6), Csörgő K. (5), Szöllősi (3), Boda (1), Jancsó N. (8). Csere: Illés (k), Senánszky (k), Rosta (2), Fekete (-), Dócs (2). Edző: Drizner Péter. Drizner Péter: - Benne a volt a mérkőzésben, hogy nagyobb előnnyel zárjuk az első félidőt. Ez akkor még nem sikerült, a fordulás után viszont már nem engedtük vissza.

3380 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma ésOperatív Törzs: több százra is emelkedhet a fertőzöttek

Nem ízlett a kemény védekezés a kéziseknek: vereség Szerbiától. A női kézilabda válogatott nem találta a szerb védelem ellenszerét a Premiere4 Kupa utolsó fordulójában. Márton G. 3, Tóth G., Kovács A., Faluvégi, Kovacsics, Schatzl 2-2, Tóvizi, Lukács 1-1. később: Koreai Köztársaság-Oroszország 10.00. szombaton. A váci mérkőzést kihagyók közül Pásztor Bettina, Samira Rocha és Dombi Luca játékra jelentkezett. Vesna Milanovics-Litre viszont ismét nem került be a meccskeretbe, a horvát beállónak a szerdai edzés elszakadt az Achillese, így számára véget ért a szezon, a Fehérvár viszont teljes kerettel érkezett a pénteki találkozóra A Csurgói Kézilabda Klub hivatalos weboldala. Felnött és az utánpótlás csapatokkal kapcsolatos hírek, bajnoki sorsolások és tabellák. idővel pedig a védekezés is kezdett összeállni, amit jól bizonyít a félidő utolsó tíz percében kapott mindössze egy gól. Vasvári, Potocnik 2, Oslak 1, Leimeter 2, Cehte 6.